Godziny otwarcia

Czwartek 20:00 - 21:30
Sobota 18:30 - 20:00
Niedziela 11:00 - 12:30* 18:30 - 20:00

*część lodowiska wydzielona dla małych dzieci

Polecamy

 • W najbliższy weekend 30.04-01.05 lodowisko i ostrzalnia będą nieczynne.

  W nadchodzący wekeend nie odbędą się nasze ślizgawki. Zapraszamy na pozostałe sesje już poza "majówką". Nieczynna będzie także ostrzalnia Icemaster. W najbliższszym czasie spotykamy sie w czwartek 28 kwietnia  a następnie także w czwartek 5 maja.

 • W maju ostrzalnia Icemaster na Torwarze czynna tylko w czasie ślizgawek.

  Od maja zmianie ulegają dni pracy ostrzalni Icemaster zlokalizowanej na Torwarze. Będzie ona czynna jedynie w czasie ślizgawek, które będą odbywały się w maju 2 razy w tygodniu. 30 kwietnia i 1 maja ostrzalnia będzie nieczynna. Nowy grafik pracy serwisu Icemaster na Torwarze wygląda następująco:

 • Od maja zmianie ulega grafik ślizgawek.

  Od maja zmianie ulega dotychczasowy harmonogram ślizgwek. Spotykamy się wieczorami w czwartki i niedziele. Sezon kończymy 15 maja a nowy grafik prezentujemy poniżej.    

 • Najlepsi towarzysze zabaw !

  Poznajcie trio naszych niezwykłych instruktorów - Pingwina, Pandę i Misia Polarnego. Te lodowe chodziki to najlepsze pomoc przy nauce jazdy i gwarancja super zabawy. Koszt wypożyczenia to 10 zł za każde 30 minut. Wypożyczenie odbywa się w cyklach 30 minutowych. Bilety kupujemy w kasie, a następnie udajemy się do naszej obsługi na tafli lodowiska po odbiór zwierzątka :).